Participanți MoodleMoot

  1. Adeline LUCHIAN - Colegiul Economic "Virgil Madgearu" din Galați (dev)
  2. Adina-Monica DOBRIȚOIU
  3. Adriana PETROVICI - Liceul Tehnologic "Vasile Sav" din Roman
  4. Anca MICU - Colegiul Agricol ,,Dimitrie Petrescu'' din Caracal
  5. Andrei Constantin COSTACHE - Autoritatea Națională pentru Calificări, București
  6. Anghelina CIOTLOȘ - Liceul Tehnologic "Dorin Pavel" din Alba Iulia
  7. Alexandra Mara IVAN - Casa Corpului Didactic Tulcea (dev)
  8. Alexandru BOBE - Universitatea Ovidiu din Constanța
  9. Alexandru SANDU - Şcoala Naţională de Sănătate Publică, Management şi Perfecţionare în Domeniul Sanitar Bucureşti
  10. Anca MUSTEA - eLearning & Software SRL, Moodle Partner, Arad
  11. Aurica RINDASU - Liceul de Arte "Dinu Lipatti", Pitesti
  12. Bogdan PETRICA - Craiova (dev)
  13. Carmen EPURE - Colegiul "Petru Poni" din Onești
  14. Corina BOTEZ - Autoritatea Națională pentru Calificări, București
  15. Cosmin HERMAN - eLearning & Software SRL, Moodle Partner, Arad
  16. Cristina ENACHE - Romanian Angel Appeal din București
  17. Denise Luminița ARSENE - Asociației Comitetul Sectorial pentru Formare Profesională în Protecția Mediului, București
  18. Elena DOCHIE - eLearning & Software SRL, Moodle Partner, București
  19. Elena LASLU - Asociației Comitetul Sectorial pentru Formare Profesională în Protecția Mediului, București (dev)
  20. Emilia DAN - Giurgiu
  21. Eugen ȘERBAN - Tulcea
  22. Felix ARHIP - Casa Corpului Didactic din Botoşani (dev)
  23. Florian COLCEAG - Antrenorul de genii, București
  24. Florin-Cristian NEȚULESCU - Universitatea "Spiru Haret" din București
  25. Gabriel Mihail LASLU - Asociației Comitetul Sectorial pentru Formare Profesională în Protecția Mediului, București
  26. Gabriel VRÎNCEANU - Casa Corpului Didactic din București
  27. Ilenuța BUHAI - Liceul Tehnologic ”Vasile Sav”, Roman
  28. Ioana COSMA - Casa Corpului Didactic din București (dev)
  29. Ioan GĂDIOI - CĂLINESCU - Colegiul Economic "Ion Ghica" din Bacău" (dev)
  30. Ion Răzvan RĂDULESCU - INCDTP, București
  31. Ionuț RITEȘ - Centrul pentru Strategii Aplicate, București
  32. Iulia GEORGESCU - Școala Gimnazială "Anton Pann" din Brăila
  33. Laura-Aurelia ȘERBAN - Tulcea
  34. Lavinia HAGIU - Şcoala Naţională de Sănătate Publică, Management şi Perfecţionare în Domeniul Sanitar Bucureşti
  35. Leonard COTAC - Ploiești
  36. Lliana DUMITRESCU - Casa Corpului Didactic din București
  37. Liliana NELUȚESCU - Universitatea "Spiru Haret" din București (dev)
  38. Maria IONESCU - București
  39. Mihaela BOSTAN - Colegiul Economic "Ion Ghica" din Bacău
  40. Mihail BOJONCA - Heiligenkreuz
  41. Mioara ROȘU - Casa Corpului Didactic Neamț (dev)
  42. Nicoleta DINCĂ - Școala Gimnazială "Anton Pann" din Brăila
  43. Nicoleta MARCU - Casa Corpului Didactic Caraș-Severin
  44. Nicoleta OLCOTT - Colegiul Tehnic Matei Basarab Caracal, Olt (dev)
  45. Oana PASALAN - Romanian Angel Appeal din București
  46. Ovidiu MORARIU - eLearning & Software SRL, Moodle Partner, Arad
  47. Răzvan GHEBAUR - The Learning Designer, București
  48. Remus Mihai RÎJNIȚĂ - (dev)
  49. Ștefan POKA - Liceul Teoretic "Gheorghe Șincai" din Cluj-Napoca
  50. Tudor BĂBȚAN
  51. Violeta Simona BUCUR - Pucioasa
  52. Virgil ION - Autoritatea Națională pentru Calificări, București
Ultima modificare: marţi, 22 august 2017, 16:23